اولین و تنها مرجع ارائه دهنده پروژه های افترافکت ملی و مذهبی در ایران

قوانین و مقررات

ماده 1 :
انتشار و کپی برداری تمامی و یا قسمتی از محتوای ارائه شده به صورت سورس که در این وب سایت منتشر گردیده ممنوع می‌باشد و عدم رعایت آن برای منتشر کننده پیگرد قانونی بهمراه دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به وب سایت persiaae.ir می‌باشد و تنها و تنها مطالبی که بصورت رایگان در بخش دانلود+ منتشر شده است امکان پذیر می‌باشد.رعایت این قانون، احترام به زحمات تهیه کنندگان محتوای این وب سایت بوده و آنها را بیش از پیش در بهبود کیفی و کمی سایت یاری می‌کند.


ماده 2 :
کاربران ملزم به اجرای قوانین و مقرارت وب سایت و تغییرات آن می‌باشند و وب سایت پرشین ای ایی حق تغییر قوانین و مقرارت را برای خود محفوظ می‌داند.


ماده 3 :
در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی کاربر شامل: تلاش در هک کردن و ایجاد اختلال در کارکرد وب سایت، ارسال هرگونه ویروس و فایل‌های مخرب، تلاش برای بدست آوردن اطلاعات اشخاص و عدم رعایت قوانین کپی رایت که در بند 1 به آن اشاره شده است، دسترسی و ادامه فعالیت وی به وب سایت قطع می‌گردد و وب سایت persianae.ir حق پیگیری تخلف انجام شده را از طریق مراجع ذی صلاح برای خود محفوظ می‌داند.


ماده 4 :
تمام توان و تلاش وب سایت persianae.ir در راستای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران می‌باشد. ولی با توجه به اینکه در اینترنت تبادل اطلاعات بطور مطلق قابل کنترل نیست. لذا مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و نام کاربری و کلمه رمز عبور به عهده خود کاربر می‌باشد.


ماده 5 :
وب سایت persianae.ir اختیار دارد هر گونه تغییرات در محتوی وب سایت را در هر زمان که تشخیص دهد انجام دهد.


ماده 6 :
این قرارداد و توافق نامه فقط در صورت رعایت تمامی شرایط و ضوابط ذکر شده در بندهای قبلی قابل اجرا است. وب سایت persianae.ir هر زمانی که متوجه گردد قانونی از طرف کاربری نقض گردیده است، مجاز است به صورت یکطرفه مانع از فعالیت کاربر متخلف در وب سایت گردد و اعتبار وی را باطل کند. همچنین هیچ مبلغی از حق اعتبار باقی مانده به کاربر متخلف عودت داده نمی‌شود.


ماده 7 :
وب سایت persianae.irمتعهد می‌گردد با تمام توان خود از تمام اطلاعات مربوط به شما که در هنگام ثبت نام در پروفایل کاربری خود ارائه داده اید محافظت نماید و تنها برای ارتباط با شما از آنها استفاده گردد.


ماده 8 :
وب سایت persianae.ir در قبال تمامی مشکلات احتمالی مانند پایین آمدن سرعت اینترنت، محدودیت هایی که مربوط به شرکت مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است و از کنترل وب سایت persianae.ir خارج باشد ، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نکرده و متعهد نمی‌گردد.